CDC421A100RGET
Product Category : Clock Synthesizer / Jitter Cleaner
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Output Level : LVPECL
Supply Voltage - Max : 3.6 V
Package / Case : VQFN-24
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Supply Voltage - Min : 3 V
Packaging : Reel
Input Level : LVCMOS, Crystal
Max Output Freq : 100 MHz