ERZ-V14D751
Contact Now
ERZ-V14D751
  • 1
Diameter : 14 mm
Voltage Rating AC : 460 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 5 kA
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 1.24 kV
Series : V
Varistor Voltage : 750 VDC
Voltage Rating DC : 615 VDC
Capacitance : 310 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 750V 4500A ZNR SUR ABSORBER 14MM